Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie kompleksowej obsługi księgowej. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo pełny wachlarz usług, prowadzonych zarówno w naszym biurze, jak i w siedzibie Klienta. Nasz zespół posiada licencje wydane przez Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych.

Dzięki naszemu zamiłowaniu i prawdziwej pasji do tematyki związanej ze sferą rachunkowo – księgową, jesteśmy w stanie zagwarantować, zarówno tym już obecnym, jak i potencjalnym nowym Klientom współpracę na najwyższym poziomie opartą na obopólnym zaufaniu i pełnej rzetelności.

Mając na względzie pełne zaspokojenie Państwa potrzeb nasze biuro współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych oraz firmą obsługującą w zakresie BHP.

Usługi
kadrowe

Szczegóły

Usługi
księgowe

Szczegóły

Usługi
dodatkowe

Szczegóły
Oferujemy także
dodatkową pomoc w:
  • założeniu działalności,
  • przygotowaniu analiz finansowych,
  • organizacji obiegu dokumentów.

Prowadząc księgowość Klientów kierujemy się zasadą podejścia całościowego, co pozwala na kompleksowe rozwiązywanie problemów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI W SWOIM FACHU
Jesteś gotowy do współpracy?
Skontaktuj się
z naszym biurem
DAN Group Sp. z o.o.

BIURO RACHUNKOWE

ul. Świętej Trójcy 28 lok. 5
85-224 Bydgoszcz

REGON: 363945736
NIP: 5542936663
KRS: 0000871656