Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą kancelarią podatkową w zakresie kompleksowej obsługi księgowej. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo pełny wachlarz usług, prowadzonych zarówno w naszym biurze, jak i w siedzibie Klienta.

Działamy na podstawie licencji nr 14265/2006 wydanej przez Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych. Ochronę ubezpieczeniową w zakresie odpowiedzialności cywilnej zawodowej zapewnia Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Dzięki naszemu zamiłowaniu i prawdziwej pasji do tematyki związanej ze sferą rachunkowo – księgową, jesteśmy w stanie zagwarantować, zarówno tym już obecnym, jak i potencjalnym nowym Klientom współpracę na najwyższym poziomie opartą na obopólnym zaufaniu i pełnej rzetelności.

Kancelaria, mając na względzie pełne zaspokojenie Państwa potrzeb stale współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych oraz firmą obsługującą w zakresie BHP.

Usługi
kadrowe

Szczegóły

Usługi
księgowe

Szczegóły

Usługi
dodatkowe

Szczegóły
Oferujemy także
dodatkową pomoc w:
  • założeniu działalności,
  • wyborze właściwej formy opodatkowania,
  • organizacji obiegu dokumentów.

Prowadząc księgowość Klientów kierujemy się zasadą podejścia całościowego, co pozwala na kompleksowe rozwiązywanie problemów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI W SWOIM FACHU
Jesteś gotowy do współpracy?
Skontaktuj się
z naszym biurem
DAN Group Sp. z o.o. sp.k.

BIURO RACHUNKOWE

ul. Świętej Trójcy 28 lok. 5
85-224 Bydgoszcz

REGON: 363945736
NIP: 5542936663
KRS: 0000871656